Konkursy

ROK SZKOLNY 2016/2017


Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Finaliści – Christina Busooa i Maximilien Vargas


Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Finalista – Antoni Świątczak
Laureatka – Natalia Bogaczyk


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
WyróżnienieRoksana Maziarz


Konkurs Filmowy „Bezpieczny Internet”
wyróżnienie –  Martyna Cankudi, Julia Zielińska, Igor Drela i Antoni Waszowiak


ROK SZKOLNY 2015/2016

 „The Big Challenge”
Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego dla gimnazjów
(kategoria klasy III)

I  miejsce w Wielkopolsce – Patrycja Orszulak
II  miejsce w Wielkopolsce – Mikołaj Stacherski
II  miejsce w Wielkopolsce – Zofia Szewczyk

(kategoria klasy I)

II  miejsce w Wielkopolsce – Celina Dzieciątkowska

III miejsce w Wielkopolsce – Adam Dolata

IV miejsce w Wielkopolsce – Adam Majchrzak 


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

wyróżnienie – Stefan Obara 2b

wyróżnienie – Filip Miga


Międzywojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznrej

finalista – Aleksander Freitag


V Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej 50 MIL.

I miejsce – Roksana Maziarz   


ROK SZKOLNY 2014/2015

Konkurs Piosenki „Wolność – Kocham I Rozumiem”

I miejsce – Roksana Maziarz


X WIELKOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZNAKI WIARY”

I miejsce – Bogna Czerwińska


 Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Laureat – Filip Ratajczak 


II Wielkopolski Konkurs Piosenki Żydowskiej

Finalista – Bartosz Maciaszczyk


IV Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej „50 MIL”

III miejsce – zespół: Dominika Mańczak, Bogna Czerwińska, Paulina Olczak, Paulina Bielińska, Kinga Sielicka, Magda Klim, Michał Grocholewski i Agata Kaszubowska

III miejsce – Roksana Maziarz


Turniej Informatyczny EIE

Finaliści: Mikołaj Furyk, Adam Olech, Aleksander Kwoczala


 XXI Konkurs Wiedzy Religijnej

Finalista – Filip Ratajczak


Wielkopolski Konkurs Monodramu „Chochoły” 2014

II miejsce – Nikodem Woźniczka


Konkurs recytatorski „Festiwal słowa 2014”

NAGRODA DYREKTORA (XX LO) – Paulina Bielińska


Konkurs na pocztówkę świąteczną organizowany przez fundację Ars w Poznaniu

II miejsceRoksana Maziarz


Konkurs recytatorski „Zimowe Poezjobranie”

Wyróżnienie – Kinga Sielicka


Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Niemieckiego 

„Mauerstadt Berlin – 25 Jahre nach dem Mauerfall”

IV miejsce – Patrycja Orszulak


I Konkurs „Sacratissimo Cordi – Polonia Restituta” 

(„Najświętszemu Sercu – Polska Odrodzona”)

I miejsce – Bogna Czerwińska

III miejsce – Marta Jesse i Emilia Komorowska


Konkurs plastyczny – „Światło i cień”

II miejsce –  Wiktoria Gołembowska

 wyróżnienie: Roksana Maziarz i Vladyslav Khukhorev


 

Rok szkolny 2013/2014

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

 Kadet – klasa I gimnazjum
Wyrónienie – Miga Filip

Kadet – klasa II gimnazjum
Wyróżnienie – Ratajczak Filip, Jesse Natalia

Junior – klasa III gimnazjum
Wyróżnienie – Łyduch Tymoteusz

II Wielkopolski Konkurs Poezji Religijnej
II miejsce recytacja – Paulina Bielińska

II Wielkopolski Konkurs Poezji Religijnej
Wyróżnienie śpiew – Paulina Bielińska

V Wielkopolski Konkurs Recytatorski „Poznańskie Dziewiątki
Wyróżnienie – Monika Banaszak

II Wielkopolski Konkurs Poezji Patriotycznej
Finalistka – Joanna Kamola

Wielkopolski Konkurs Piosenki Żydowskiej
„Melodia może czas pokonać”

Finalistka – Paulina Bielińska
Wyróżnienia – Bogna Czerwińska, Dominika Mańczak

Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego Daffodil
I miejsce – Victoria Cejba

XX Konkurs Wiedzy Religijnej
Finalista – Filip Ratajczak

IX Konkurs Plastyczny„Znaki Wiary”
I miejsce – Paulina Bielińska
Wyróżnienie – Marta Krawczyńska

Rok szkolny 2012/2013

 Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Flinalista  – Michał Gołębiewski

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego
Laureatka – Agnieszka Kaźmierczak

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Wyróżnienie – Marta Jesse

Wojewódzki konkurs na film krótkometrażowy
„Różnorodność – Tolerancja – Integracja”
III miejsce Jan Kaczmarek, Marcin Jabłoński, Jakub Cyran,
Michał Błędkowski, Sebastian Stasiński

 I Wielkopolski Konkurs Poezji Patriotycznej.
Wyróżnienia Dominika Mańczak, Monika Banaszak,
Joanna Kamola 

XIX Konkurs Wiedzy Religijnej
Finalistka – Karolina Świątczak

Łazarski Przegląd Teatrów
I miejsce – zespół kółka teatralnego i chóru szkolnego
Wyróżnienia – Dominika Mańczak i Jarek Marmur

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
Wyróżnienia – Paulina Bielińska, Joanna Kamola 

Rok szkolny 2011/2012

III Międzynarodowy Konkurs Artystyczny
im. Włodzimierza Pietrzaka
I miejsce Zuzanna Saporznikow 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Wyróżnienie – Agnieszka Pernak 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Adama Mickiewicza
i Poetów Romantycznych.
I miejsce –
Zuzanna Saporznikow

Wielkopolski Przegląd Chórów Szkolnych
III miejsce  – chór szkolny

Konkurs Wiedzy Informatycznej dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych
„Wersja 8 i pół”
Finalistka – Zuzanna Olczak

 Rok szkolny 2010/2011

Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Laureat – Wacław Świątczak
Finalista – Marcin Hrycaj

Wojewódzki Konkurs Historyczny
Finalista – Marcin Hrycaj

Konkurs Poznański EKOliter
V miejsce – Wacław Świątczak 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Twórczości Adama Mickiewicza oraz Poetów Romantycznych
Wyróżnienie – Zuzanna Saporznikow

XVII Konkurs Wiedzy Religijnej
III miejsce – Wacław Świątczak
IV miejsce – Karina Sabiniewicz 

Fundacja Wspierania Twórczości Kultury i Sztuki ARS w Poznaniu konkurs plastyczny
I miejsce Krzysztof Kędziora,
Wyróżnienie –  Ania Deska

Niezwykłość rzeczy zwykłych konkurs plastyczny
Wyróżnienie – Krzysztof Kędziora