Przejdź do sekcji:

Harmonogram zebrań/ Harmonogram konsultacji - Szkoła podstawowa

69872349_673173899869528_5150633950841929728_n

ZEBRANIA Z RODZICAMI

godz. 17:00-18:00

08.09.2022 (wybór przedstawicieli do Rady Rodziców)

24.11.2022

30.03.2023

18.05.2023

Wykład "Porozumienie bez przemocy" z Agnieszką Pietlicką (dla chętnych) 20.10.2022 godz. 18:00-20:00

KONSULTACJE 

Anna Kruk Wtorek 13:10-14:10 Pokój nauczycielski – budynek C

Weronika Chołody Poniedziałek 14:15 – 15:15 Pokój nauczycielski – budynek C

Kamila Laufer-Gąsiorek Piątek 12:15-13:15 Pokój nauczycielski – budynek C

Katarzyna Polcyn Czwartek 13:30-14:30 Pokój nauczycielski – budynek C

Małgorzata Tepper Wtorek 16:30-17:30 Budynek Z

Klaudia Mnichowska Poniedziałek 16:30-17:30 Budynek Z

Jolanta Saporznikow Wtorek 13:30-14:30 Pokój nauczycielski – budynek C

Elżbieta Łuczak Czwartek 15:05-16:05 Pokój nauczycielski – budynek C

Dorota Chudzińska Poniedziałek 14:20-15:20 Pokój nauczycielski – budynek C

Beata Pawelec Środa 13:15-15:15 Pokój nauczycielski – budynek C

Dorota Cechowska Środa 13:25-14:25 Pokój nauczycielski – budynek C

Barbara Trela Piątek 13:25-14:25 Pokój nauczycielski – budynek C

Bartosz Pyszke Poniedziałek 14:10-15:10 Pokój nauczycielski – budynek C

Izabela Piskała Wtorek 13:25-14:25 Pokój nauczycielski – budynek B

Marta Sobańska Wizła Środa 13:30-14:30 Pokój nauczycielski budynek B

Katarzyna Kłosowska Środa 15:45-16:45 Pokój nauczycielski – budynek B

Tomasz Sobczak Środa 13:25-14:25 Pokój nauczycielski – budynek B

Daniel Banaszewski Wtorek 14:00-15:00 Pokój nauczycielski – budynek B

Katarzyna Sut Środa 14:15-15:15 Sala 15 budynek A

Magdalena Wasielewska Czwartek 14:00-15:00 Biblioteka – budynek A

Grzegorz Trzediak Czwartek 14:15-15:15 Sala 17- budynek A

Joanna Zygmunciak Czwartek 15:00-16:00 Sala 4 – budynek C

Monika Pałka Czwartek 14:15-15:15 Sala 18 – budynek A

Weronika Chołody Poniedziałek 14:15-15:15 Sala 8 – budynek C

Magdalena Kulka Wtorek 14:30-15:30 Pokój wicedyrektora – budynek A

Agnieszka Rose – Algierska Wtorek 14:30-15:30 Sala 10 – budynek A

Marcin Małecki Czwartek 14:10-15:10 Pokój nauczycielski – budynek A

Michalina Ławniczak Czwartek 13:25-14:25 Pokój nauczycielski – budynek A

Paulina Arcimowicz Czwartek 7.00-8.00 Pokój nauczycielski – budynek A

Ada Matysiak Wtorek 13:05-14:05 Pokój nauczycielski – budynek A

Izabela Chęcińska Wtorek 13:05-13:35 Pokój nauczycielski – budynek A

Sara Rose Poniedziałek 16:30-17:30 Pokój nauczycielski – budynek P

Magdalena Kaczmarek Wtorek 16:30-17:30 Pokój nauczycielski – budynek P

Patrycja Dybczak Wtorek 16:30-17:30 Pokój nauczycielski – budynek P

Polecamy

Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności